projekt i wykonanie: www.emlogic.pl tworzenie stron internetowych Lublin, Warszawa

Kwiaciarnia Badylarnia

Kwiaty i wiązanki ślubne, dekoracje sal weselnych

Podstawowym 'narzędziem' w mojej pracy są rośliny. Zarówno te szlachetne, sprowadzane specjalnie na zamówienie okazy, jak i te zwykłe, które można spotkać w ogrodzie, w lesie, czy na łące.

Kwiaty są moją pasją, której poświęcam dużo czasu i energii. Dlatego chciałabym móc podzielić się fantazją i poczuciem estetyki ze wszystkimi, którzy pragną, by ich ślub był wyjątkowy, niezapomniany, po prostu bajeczny i kolorowy dzięki kwiatom.

Nie będę zachwalała moich aranżacji kwiatowych i mnie samej - niech rekomendacją będą zdjęcia dekoracji oraz wpisy osób, które zaufały mojemu doświadczeniu.

Jeśli nie jesteś przekonany - umów się na bezpłatną konsultację, a przekonasz się o wyjątkowości moich pomysłów. To nic nie kosztuje, a być może dasz się zarazić miłością do kwiatów!


UWAGA !!! NAZWA 'BADYLARNIA' JEST ZASTRZEŻONYM ZNAKIEM TOWAROWYM W URZĘDZIE PATENTOWYM RP. JESTEM PRAWNYM WŁAŚCICIELEM NAZWY 'BADYLARNIA' JAK I CAŁEGO LOGO.(Prawo Ochronne nr 253455)

JESTEM AUTOREM PRAC ZAMIESZCZONYCH NA TEJ STRONIE I NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH (ANI ŻADNEGO ICH ELEMENTU) PRZEZ INNE OSOBY !!! art. 78 Ustawy o Prawach Autorskich.

Jeśli jakieś zdjęcie lub praca spodobała Ci się skontaktuj się ze mną.


wróć na górę ^